Opigno course (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: True
te: సత్యం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
