Opigno course (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: True
tr: Doğru

en: Off
tr: Kapalı

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Admin
tr: Yönetim

en: Course
tr: Kurs

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Media name
tr: Medya adı
