Opigno course (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
