Opigno course (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Upload a new image
bg: Качи снимка
