Opigno course (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
