Opigno course (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Finished
is: Liðugt

en: About
is: Um
