Opigno course (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Finished
sl: Končano

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik
