Opigno dashboard (3.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: remove
cs: odstranit

en: Close
cs: Zavřít

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Contact settings
cs: Nastavení kontaktního formuláře

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Available
cs: K dispozici

en: About
cs: Popis

en: Notification
cs: Oznámení

en: close
cs: zavřít

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
