Opigno dashboard (3.0.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Version
es: Versión

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: remove
es: eliminar

en: Layout
es: Diseño

en: Close
es: Cerrar

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Request new password
es: Solicitar una nueva contraseña

en: Contact settings
es: Opciones de contacto

en: Mandatory
es: Obligatorio

en: Available
es: Disponible

en: 1 new post | @count new posts
es[0]: 1 nuevo contenido
es[1]: @count nuevos contenidos

en: About
es: Acerca de

en: Notification
es: Notificación

en: close
es: cerrar

en: Dashboard
es: Panel de control
