Opigno dashboard (3.0.4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: remove
lv: izņemt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Logout
lv: Iziet

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Available
lv: Pieejams

en: About
lv: Par

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Dashboard
lv: Darbgalds
