Opigno dashboard (3.0.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: remove
sv: ta bort

en: Logo
sv: Logotyp

en: Close
sv: Stäng

en: Logout
sv: Logga ut

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Contact settings
sv: Kontaktinställningar

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Available
sv: Tillgänglig

en: 1 new post | @count new posts
sv[0]: 1 nytt inlägg
sv[1]: @count nya inlägg

en: About
sv: Om

en: Notification
sv: Avisering

en: Profile settings
sv: Inställningar för profil

en: close
sv: stäng

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
