Opigno forum (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Forums
ro: Forumuri

en: Forum topic
ro: Subiectul forumului

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ro: Un <em>subiect de forum</em> începe un nou fir de discuție în cadrul unui forum.

en: Forum navigation vocabulary
ro: Vocabularul de navigare al forumului
