Opigno forum (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Forums
bo: གྲོས་ར

en: Forum topic
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
bo: <em>གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་</em>ཞིག་གིས་གྲོས་ར་ཞིག་གི་ནང་དུ་གྲོས་འགོ་ཚུགས་པ།

en: Forum navigation vocabulary
bo: གྲོས་རའི་ཕྱོགས་སྟོན་སྤྱི་མིང
