Opigno forum (3.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Forum
ar: المنتدى

en: Forums
ar: المنتديات

en: Forum topic
ar: مناقشة منتدى

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ar: <em>موضوع منتدى</em> يبدأ مناقشة جديدة في المنتدى.

en: Forum navigation vocabulary
ar: معجم الإبحار في المنتديات
