Opigno forum (3.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Forum
es: Foro

en: Forums
es: Foros

en: Forum topic
es: Tema del foro

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
es: Un<em>tema del foro</em> inicia un nuevo hilo de discusión dentro de un foro.

en: Forum navigation vocabulary
es: Vocabulario de navegación de foro
