Opigno forum (3.0.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Forum
hu: Fórum

en: Forums
hu: Fórumok

en: Forum topic
hu: Fórumtéma

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
hu: A <em>fórumtéma</em> egy fórumban megjelenő eszmecsere kezdő bejegyzése.

en: Forum navigation vocabulary
hu: Fórum navigációs szótára

en: To the topics list
hu: Témák listájához

en: Opigno forum access
hu: Opigno fórum hozzáférés
