Opigno forum (3.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Forum
sk: Fórum

en: Forums
sk: Fórum

en: Forum topic
sk: Príspevok do diskusie

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
sk: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusné vlákno v rámci fóra.

en: Forum navigation vocabulary
sk: Slovník navigácie fóra
