Opigno forum (3.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Forums
tr: Forumlar

en: Forum topic
tr: Forum konusu

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
tr: Bir <em>forum konusu</em> forumda yeni bir tartışma başlığı başlatır.

en: Forum navigation vocabulary
tr: Forum dolaşma sözlüğü
