Opigno forum (3.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Forums
vi: Diễn đàn

en: Forum topic
vi: Chủ đề thảo luận

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
vi: Một <em>chủ đề diễn đàn</em> sẽ khởi tạo một mạch thảo luận trong diễn đàn.

en: Forum navigation vocabulary
vi: Từ loại cho diễn đàn
