Opigno forum (3.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Forums
da: Forummer

en: Forum topic
da: Forumemne

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
da: Et <em>forumemne</em> starter en ny diskussionstråd i et forum.

en: Forum navigation vocabulary
da: Ordforråd til forumnavigation
