Opigno forum (3.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Forums
el: Φόρουμ

en: Forum topic
el: Θέμα φόρουμ

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
el: Ένα <em>θέμα συζήτησης</em> ξεκινά μια νέα συζήτηση με τη μορφή νημάτων μέσα σε ένα φόρουμ.

en: Forum navigation vocabulary
el: Λεξιλόγιο πλοήγησης φόρουμ
