Opigno forum (3.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Forum
km: វេទិកា

en: Forums
km: វេទិកា

en: Forum topic
km: ប្រធានបទ​វេទិកា​​

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
km: <em>ប្រធាន​បទ​វេទិការ​</em> ចាប់​ផ្តើម​ខ្សែ​ស្រឡាយ​កិច្ចពិភាក្សា​នៅ​ក្នុង​វេទិការ ។

en: Forum navigation vocabulary
km: វាក្យ​សព្ទ​រុក​រក​វេទិការ
