Opigno forum (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forum
be: Форум

en: Forums
be: Форумы

en: Forum topic
be: Тэма форума

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
be: <em>Тэма форума</em> пачынае новае дрэва абмеркавання ўнутры форума

en: Forum navigation vocabulary
be: Навігацыйны слоўнік форума
