Opigno forum (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Forum
ja: フォーラム

en: Forums
ja: フォーラム

en: Forum topic
ja: フォーラムトピック

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ja: <strong>フォーラム記事</strong>はフォーラム内で新しいディスカッションを開始するものです。

en: Forum navigation vocabulary
ja: フォーラムナビゲーション用語集
