Opigno forum (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Forum
uk: Форум

en: Forums
uk: Форуми

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> починає нову гілку обговорень в межах форуму.

en: Forum navigation vocabulary
uk: Словник навігації форуму
