Opigno group manager (3.1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: module
ku: مۆدیول

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
