Opigno group manager (3.2.7) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחיקה

en: Manager
he: מנהל

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Conditions
he: תנאים

en: update
he: עידכון

en: Group manager
he: מנהל קבוצה

en: Duplicate
he: שכפול

en: cancel
he: בטל

en: Publish
he: פרסם

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Score:
he: ניקוד:
