Opigno group manager (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Manager
fa: مدیر

en: edit
fa: ویرایش

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: add
fa: افزودن

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: module
fa: ماژول

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Group manager
fa: مدیر گروه

en: Duplicate
fa: تکرار

en: cancel
fa: لغو

en: Publish
fa: انتشار

en: modules
fa: ماژول‌ها

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
