Opigno group manager (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: add
bg: добави

en: module
bg: модул

en: update
bg: обновяване

en: cancel
bg: Отказване

en: Publish
bg: Публикувай

en: Status message
bg: Статус съобщение
