Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia
