Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Score
he: ניקוד

en: Owner
he: בעלים

en: Members
he: חברים

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל
