Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
