Opigno Instructor-led Trainings (3.0.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Place
cs: Místo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Score
cs: Skóre

en: Owner
cs: Vlastník

en: Default image
cs: Výchozí obrázek
