Opigno Instructor-led Trainings (3.0.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Place
sv: Plats

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Score
sv: Poäng

en: Owner
sv: Ägare

en: Members
sv: Medlemmar

en: Default image
sv: Standardbild

en: Attendance
sv: Deltagande

en: Attended
sv: Deltog
