Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Score
gl: Puntuación

en: Owner
gl: Propietario

en: Members
gl: Membros

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: Attendance
gl: Estado
