Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Place
af: Plek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Score
af: Punt
