Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Members
bs: Članovi
