Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
