Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls
