Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی
