Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Score
cy: Sgôr

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
