Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Score
oc: Marca

en: Owner
oc: Proprietari

en: Default image
oc: Image per defaut

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
