Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi
