Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Place
el: Τόπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα
