Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Place
fi: Paikkakunta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Score
fi: Tulos

en: Owner
fi: Omistaja

en: Members
fi: Jäsenet

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Status: @status
fi: Tila: status
