Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Owner
ast: Dueñu
