Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Place
hr: Mjesto

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Score
hr: Rezultat

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Default image
hr: Zadana slika
