Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Owner
ku: خاوەن
