Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Score
et: Tulemus

en: Owner
et: Omanik

en: Members
et: Liikmed

en: Default image
et: Vaikimisi pilt
