Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Score
id: Skor

en: Owner
id: Pemilik

en: Members
id: Anggota

en: Default image
id: Gambar bawaan
